דיפלומה בינלאומית CAPPA

בלעדי! ביה"ס אמנות הלידה הוכר משנת 2009 כפקולטת  CAPPA Israel
והוא היחיד בישראל המעניק גם דיפלומות בינלאומיות CPPD CCE CLD

לראשונה, זוכות דולות ומדריכות להכנה ללידה ישראליות שיסיימו את לימודיהן בביה"ס אמנות הלידה ויגשו לבחינות ההסמכה הבינלאומיות ויעברו אותן בהצלחה -  גם בדיפלומות בינלאומיות מוכרות
CCE – Certified Childbirth educator
CLD – Certified Labor Doula
במסגרת זכייתו של ביה"ס אמנות הלידה בזיכיון השלוחה הישראלית (פקולטה) של ארגון CAPPA האמריקאי, שהוא הגדול בעולם לחינוך ללידה, הוטמעו ספרי ההדרכה ונהלי העבודה האמריקאיים של מקצועות הלידה בתוך תכני הלימוד של ביה"ס. 

בית הספר אמנות הלידה מציע כיום את תכנית ההכשרה המקיפה בישראל ובעולם להסמכת דולות ומדריכות להכנה ללידה. התכנית פורצת דרך ומהפכנית ומציעה לראשונה בעולם לימודי לידה. תכנית הלימודים פורצת הדרך כוללת 350 שעות אקדמיות, ונפרשת על פני למעלה משנה קלנדרית. 

"הטמעת סטנדרטים אמריקאיים בתוך מקצועות הלידה הינה צעד ראשון במעלה בתהליך הסטנדרטיזציה והאקדמיזציה של חטיבת מקצועות הלידה אותו התנעתי לפני כשלוש שנים", אומרת רותי קרני הורוביץ, דירקטורCAPPA Israel, וביה"ס אמנות הלידה, ממייסדות תנועת נשים קוראות ללדת למען חופש הבחירה בלידה בישראל, וראש ארגון הגג של מקצועות הליווי וההדרכה הסב-לידתיים בישראל. בנוסף נחשבת קרני הורוביץ הוגת דעות מובילה מסביב ללידה, וממובילות דעת הקהל בנושא לידה ודולות בישראל.

רבים ממאמריה של רותי קרני הורוביץ באתר אותו היא מנהלת אמנות הלידה כמו גם באתר הדולות הפכו לטקסטים המוכרים בישראל בהכנה ללידה. אתרים אלו מארחים את כל אתרי הדולות והמדריכות להכנה ללידה בישראל באזורי 'פגוש את הדולות' ו'פגוש את המדריכות' ומהווים מקור מידע ומפגש בין הדולות והמדריכות לבין קהל לקוחותיהן.


רוצה לדעת עוד? מלאי פרטיך ונתקשר בשעות שנוחות לך!דואר אלקטרוני *
שם
טלפון
שעות התקשרות מועדפות?