ביה"ס אמנות הלידה - פילוסופיה, מטרות ויעדים


רותי קרני הורוביץ, מנהלת ביה"ס אמנות הלידה

בית הספר אמנות הלידה להכשרת דולות ומדריכות להכנה ללידה, מציע תכנית לימודים ייחודית המכשירה אותך לקראת הסמכה מקצועית כפולה בשנה אחת.

הפילוסופיה שלנו
מקצועות ההכנה ללידה והתמיכה בלידה, הם מקצועות קרובים המשלימים זה את זה. יולדות רבות מסיימות את קורס ההכנה ללידה שלהן עם תחושה חזקה שהיו רוצות איתן בחדר הלידה את המדריכה שלהן, אליה נקשרו בעבותות של אמון והערכה במהלך הקורס, ולהיפך. יולדות המתקשרות עם דולה לקראת הלידה, מרגישות בחסרונו של רצף מפגשים ייעודי איתה לקראת הלידה, שאופיו מטבע הדברים נוגע להתכוננות ללידה.
לכן, בנינו את תכנית הקורס המשולב, מתוך ראיה של חשיבות הליווי הרצוף של היולדת מתוך ההריון, אל תוך הלידה ולאחריה, כדי לתמוך ולאפשר ברצף הטבעי והמתבקש בהתקשרות שבין היולדת ובין הדמות המדריכה אותה לקראת הלידה, ומלווה אותה במהלכה ומעבר לה.
בעינינו, ההפרדה בין קורס הכנה ללידה ובין  הליווי בלידה היא מלאכותית ובלתי יעילה. אם תציצי בכרטיסי הביקור של דולות ומדריכות פעילות, תגלי שרבות מהן הכשירו עצמן בשני המקצועות, אלא שהן עשו זאת בשני קורסים שונים תוך בזבוז משאבי הזמן והכסף שלהן. במיוחד משום שחלק גדול מתכני הקורסים חופף.
מטרות ויעדים
בקורס ההכשרה המשולב של בית הספר 'אמנות הלידה ודולות', מיזגנו את תכני הלימוד העדכניים והמקצועיים ביותר, לקורס מרוכז, יחד עם שיטת לימוד ייחודית, עמוסה לטובה ברפרטים ועשירה במיטב המרצים, כדי לאמן אותך להיות דולה ומדריכה להכנה ללידה עדכנית, מקצוענית, ובעלת בטחון וחדווה

הקורס מעניק לך:2 תעודות
2 תעודות בינל' תעודת מדריכת הכנה ללידה CCE ותעודת דולה CLD
ישראליות תעודת מדריכת הכנה ללידה ותעודת דולה מלווה בלידה בכירה
-                      הקורס חוסך עלויותלימוד שני המקצועות בנפרד יקר בהרבה
-                      הקורס חוסך זמן - בשנה אחת, במקום בשנתיים
-                      הקורס מעשי ומאמן אותך לקראת היותך מדריכה ודולה כבר מהמפגשים הראשונים
-                      הקורס האיכותי והמקיף בישראל, כולל ידע ברמה האקדמית הגבוהה ביותר
-                      הקורס מועבר על ידי מיטב המרצים בתחום
-                      הקורס כולל התמחויות סטאז' בלעדיות: קורס הכנה ללידה רב-מדריכתי ושדה קליני בחדר לידה
-                      הקורס מקנה הטבות בלעדיות נוספות:
                       -      פרסום שנתי באינדקס לידה חינם (ההטבה בשווי 2000 ש"ח + מע"מ)
                       -      שני אתרי אינטרנט מקצועיים מלאים חינם (ההטבה בשווי 2000 ש"ח + מע"מ)
                       -      פורום אינטרנטי סגור
                       -      סדנת שיווק באינטרנט (ההטבה בשווי 700 ש"ח + מע"מ)
דולה ומדריכת הכנה ללידה הנם מקצועות אקלקטיים, השואבים מתחומים שונים: רפואה  מיילדותית, רפואה משלימה, פסיכולוגיה, פילוסופיה, הנחיית קבוצות  ויחידים, מיומנויות תקשורת, ועוד.
תכנית ההכשרה הייחודית של ביה"ס אמנות הלידה מביאה  את אנשי המקצוע המעולים בישראל בתחומים אלו. ומבוססת על שילוב של אאוטסורסינג שלהם, יחד עם ליווי תהליך הצמיחה האישי והמקצועי באמצעות אימון (קואוצ'ינג) איכותי  ועם הקניה ותרגול יסודי של מיומנויות.
תכנית הלימודים, ברמה אקדמית גבוהה, נועדה  להקנות לבוגרות  גוף ידע מקצועי ברמה המעולה ביותר, להכין אותן למבחן הסף הארצי של ארגון הגג של מקצועות הליווי וההדרכה מסביב ללידה ובמעגלי החיים. הקורס כולל 300 שעות אקדמיות פרונטליות ועוד כ-50 שעות מעשיות. ככל שידוע לנו אין לתכנית הלימודים שלנו אח ורע בהיקפה, עומקה ואיכותה לא בישראל ולא בעולם כולו.
הירשמי עכשיו ונשמח להכיר! לפרטים: רותי קרני הורוביץ 052-8374237 דואר אלקטרוני *
שם
טלפון
שעות התקשרות מועדפות?*הנהלת ביה"ס שומרת לעצמה את הזכות לשינויים.